راهنمای عروسی , معرفی تشریفات و تالار عروسی

هزینه سئو سایت : یکی از دغدغه بزرگ صاحبان وب سایت بهبود رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل می باشد . برای افزایش رتبه سایت در گوگل نیاز به سئو و بهینه سازی وب سایت است . اما در این بین مسئله مهم هزینه و قیمت سئو سایت است که برخی از شرکتها برای سئو اعداد و ارقام نامعقلی ارائه می کنند . علاوه بر آن وعده سئو تضمینی و افزایش رتبه وب سایت در گوگل در مدت زمان اندک را می دهند .


قیمت سئو

در رابطه با سئو تضمینی باید گفت کاری شدنی است اما زمان بر است . رعایت تمام فاکتورهای سئو برای یک وب سایت موجب خواهد شد که رتبه سایت در نتایج جستجو بهبود یابد .بنابر این توجه داشته باشید که قول این را نخورید که سئو در مدت زمان اندک بر روی سایت اعمال می شود . سئو کاری زمان بر است و باید حوصله داشته باشید . البته با استفاده از روشهای سئو سیاه می توان سایت را موقتا به صفحه اول نتایج جستجو آورد ولی در بلند مدت توسط گوگل جریمه شده و گاها این نوع از سایت ها پنالتی شده و از نتایج جستجو کلا حذف می شوند.

امام سئو تک برای شما راهکاری را برای هزینه سئو پیشنهاد می کند هدف ما رضایت مشتریان و به نتیجه رسیدن ایده های آنهاست .در زیر روال تعیین هزینه در سئو تک را می بینید :

بررسی و آنالیز وب سایت

سئو تک در ابتدا وب سایتی قرار است سئو و بهینه سازی شود بر اساس استانداردهای روز الگوریتم های جستجوی گوگل و با استفاده از ابزارهای دقیق آنالیز می کند.

لینک کوتاه قیمت سئو : goo.gl/7mR9xn

تعیین کلمات کلیدی وب سایت

در برخی از مواقع صاحبان سایت ها درخواست می کنند که برای وب سایت و کسب و کار آنها کلمات کلیدی تعیین کنیم . بر اساس آمار و ارقام جستجو بهترین کلمات کلیدی برای سایت انتخاب می شود .

تعیین رتبه کلمات وب سایت

بیشتر درخوایت های سئو از ما بدین صورت است که سایت وجود دارد و خواستار سئو در کلمات کلیدی خواسته شده اند در این صورت .بعد از بررسی و آنایلیز سایت و همچنین بررسی رقبا . برای کلمات کلیدی مدت زمان کار تعیین می شود .

تعیین قیمت نهایی برای کلمات مد نظر

بعد از تعیین مدت زمان انجام کار بر اساس نفر ساعت هزینه سئو وب سایت تعیین می شود .

توجه *

نگران پرداخت هزینه سئو سایت خود نباشید سئو تاک راهکاری برای پرداخت هزینه برای شما ارئه می کند . همچنین وب سایت شما سئو و بهینه می شود و درنهایت هزینه پرداخت خواهد شد . سئو تضمینی سایت از طرف سئو تک بدین صورت است که سایت شما هزینه سئو را بعد از اینکه ۲۰ روز در صفحه اول نتایج ماند پرداخت می کنید همچنین برای ۳ ماه پشتیبانی سئو برای شما یه صورت رایگان می باشد . از طرف دیگر راهکاری برای شما ارائه می شود که با رعایت آن توسط مدیر سایت هم سئو سایت تقویت خواهد و هم اینکه سایت در کلمات کلیدی به طرف رتبه های بالا حرکت خواهد کرد.

[ پنجشنبه 28 تير 1397 ] [ 12:37 ] [ مهدی ] [16 بازدید]
.: Weblog Themes By وبلاگ :.

درباره وبلاگ

آرشيو مطالب
آمار سایت
افراد آنلاین : 1
بازدید امروز : 1
بازدید دیروز : 0
هفته گذشته : 2
ماه گذشته : 2
سال گذشته : 2
کل بازدید : 2
کل مطالب :
نظرات :
امکانات وب